wtorek, 26 lutego 2013

Książki Lego Star Wars

Dla prawdziwych fanów serii Lego Star Wars coś specjalnego - książki. Niektóre skierowane dla dzieci w każdym wieku, inne stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. W każdej znaleźć można ciekawostki o ulubionych bohaterach, ich przygodach oraz przeszłości. Można w nich znaleźć ciekawe pomysł, które wykorzystać można podczas zabawy klockami.

1. Lego Star Wars Księga Bohaterów Sprawdź cenę
2. Lego Star Wars Księga Złoczyńców Sprawdź cenę

Lego Star Wars - Księga bohaterów  Książka dla najmłodszych fanów, znajduje się w niej 250 naklejek, komiksy oraz ciekawostki dotyczące bohaterów

Lego Star Wars - Księga złoczyńców Książeczka utrzymana w podobnej stylistyce co księga bohaterów, tym razem można poznać historię czarnych charakterów. Do książki dołączony jest również zestaw naklejek.

Lego Star Wars Brickmaster Połączenie książki i zestawu klocków. Znajdziemy w zestawie 2 figurki Lego Star Wars oraz ponad 200 klocków. Dołączona do zestawu książka zawiera aż 8 instrukcji, które można wykorzystać podczas zabawy klockami, a także kilka opowieści o bohaterach sagi.

Lego Star Wars - słownik ilustrowany Pozycja z której ucieszy się każdy młody konstruktor, zarówno ten młodszy, jak i starszy. To prawdziwe kompendium wiedzy na temat Star Wars - bohaterów, pojazdów, a także całej serii Lego Star Wars. Do książki dołączona jest minifigurka Luka Skywalkera.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz