czwartek, 2 maja 2013

Klocki Lego Star Wars

Klocki lego to doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jedną z najpopularniejszych serii klocków Lego jest seria Lego Star Wars. Zestawy przestawiają postacie i epizody z filmu Gwiezdne Wojny, a pierwszy raz zostały wypuszczony do sprzedaży 1999 roku. Od tego czasu, aż do dzisiaj powstają ciągle nowe, jeszcze ciekawsze zestawy.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze zestawy jakie obecnie są dostępne w sprzedaży. Klocki można traktować jako trafiony prezent na każdą okazję albo bez okazji.

1. LEGO Star Wars - Z-95 Headhunter Sprawdź cenę
2. LEGO Star Wars - AT-RT Sprawdź cenę
3. LEGO Star Wars - Rancor Pit Sprawdź cenę
4. LEGO Star Wars Clone Trooper vs. Droidekas Sprawdź cenę

LEGO Star Wars - Z-95 Headhunter 75004
Zestaw dla starszych dzieci, czyli od około 8 do 14 lat w którym znajdziemy wielozadaniowy, kosmiczny myśliwiec. Zestaw składa się z 373 elementów i zawiera 3 świetne minifigurki. Zestawe jest wykonany z niezwykłą dokładnością, jak wszystkie klocki lego.

LEGO Star Wars - AT-RT 75002
Jest to zestaw postaci z Gwiezdne wolny: Wojny klonów, którego główną atrakcją jest bojowa maszyna z robiącym wrażenie działkiem laserowym. Poza tym w zestawie tym znajdziemy Yodę, jednego żołnierza oraz kapitana druidów komandosów.

LEGO Star Wars - Rancor Pit 75005
Bardzo rozbudowany zestaw składający się z 380 elementów, który inspirowany jest sceną z szóstego episodu Gwiezdnych wojem, czyli powrót Jedi. Zestaw zawiera legendarnego rancora, szkielet budynku oraz 3 figurki Lego: Luka Skywalkera, Malakilego i gamorreańskiego strażnika.

LEGO Star Wars Clone Trooper vs. Droidekas 75000
Jeden z największych zestawów w tej cenie. Składa się z wielu różnych elementów (493 klocków). Główną częścią zestawu jest Umbarran MHC, ogromny robot z podnoszoną i obracaną armatą oraz super wyrzutnię rakiet. Poza tym zestaw zawiera 4 minifigurki: Ahsoka Tano, 212 Clone Trooper i 2 x Umbaranie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz