czwartek, 11 kwietnia 2013

Gry Lego Star Wars

Lego Star Wars to nie tylko tradycyjne klocki, ale również seria ciekawych gier komputerowych. Są one skierowane dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, zaczynając już od dzieci 3-4 letnich do których skierowane są mniej skomplikowane gry. Wszystkie gry są rozbudowane, zapewniają więc długą i satysfakcjonującą rozrywką; można w nie grać samodzielnie, ale możliwe jest również granie w trybie multiplayer. Gry Lego Star Wars to świetna propozycja dla młodych fanów klocków lego z tej serii i zapalonych graczy komputerowych. Są to gry na wysokim poziomie, które można z czystym sumieniem polecić.

1. Lego Star Wars I Sprawdź cenę
2. Lego Star Wars 2 The Original Trilogy Sprawdź cenę
3. Lego Star Wars III The Clone Wars Sprawdź cenę
4. Lego Star Wars The Complete Saga Sprawdź cenę

LEGO Star Wars Gra opiera się na wydarzeniach z pierwszych 3 części sagi Gwiezdnych Wojen. Grając można wcielić się w różne postacie występujące w tych filmach, oczywiście w wersji Lego. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 lat.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy  Gra jest kontynuacją Lego Star Wars i opiera się na oryginalnej wersji trylogii Gwiezdnych Wojen. W grze można stworzyć własnego bohatera i w niego się wcielić. Gra również przeznaczona jest dla dzieci od lat 3.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars Trzecia część gry Lego Star Wars łączy w sobie elementy filmu oraz serialu animowanego, jest ona bardziej rozbudowana, zawiera elementy taktyczne. Jest ona skierowana dla dzieci powyżej 7 roku życia i zawiera elementy walki.

LEGO Star Wars: The Complete Saga Ostatnia gra z serii to komplet dwóch gier - Lego Star Wars oraz Lego Star Wars II: The Original Trilogy. Dodatkowo znajduje się tam kilka bonusów. Gra skierowana jest dla dzieci powyżej 3 lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz